KK Krapina vs. KK Maksimir

Nakon božićno-novogodišnje pauze i nekoliko odrađenih treninga,

u nastavku prvenstva na Krapinski parket stigla je odlična i uigrana ekipa Maksimira.

Ulaskom u utakmicu košarkaši Krapine dobro su krenuli prvih par minuta, ali već na startu s promašenim zicerima i lošom obranom gosti odlaze već u prvoj četvrtini na velikih 12:28.

Trener Krapine rotirao je igrače u nadi pronalaska petorke koja će zaustaviti nalet Maksimira.

U drugoj četvrtini, nažalost, gosti do poluvremena odlaze na ogromnih +27.

U prvom poluvremenu primili smo 56 koševa.

U nastavku Krapina prelazi na zonu i uspijeva dobit treću četvrtinu s 24:21, a u zadnjoj četvrtini opet loša obrana i rezultat je takav kakav je!

Gosti iz Maksimira imali su nevjerojatnu realizaciju za tri poena, zabijali su s velikim postotkom iz svih pozicija!

Vrijedi pohvaliti novopridošlog maloljetnog Vigora Borovčaka koji je jedini bio u dobrom ritmu i radio nered pod suparničkim košem.

Glave gore i spremiti se za sljedeću tekmu i borbu za ostanak.