Franjo Elčić
Bernardo Hršak
S dolaskom naših seniora u viši rang natjecanja, naša uprava i treneri marljivo su radili na jačanju igračkog rostera.
Prvo novo pojačanje na poziciji “jedinice” je Franjo Elčić, koji dolazi iz košarkaškog kluba Zabok. Prošao je kroz njihove omladinske ekipe te je također nastupao za prvu ekipu koja se natječe u HT Premier Ligi. Franjo je inače iz Krapine, stoga nas posebno veseli što smo ga uspjeli vratiti u klub gdje je započeo svoje prve košarkaške korake.
Drugo pojačanje je Bernardo Hršak, koji se vraća iz Rijeke nakon uspješnog završetka Medicinskog fakulteta (čestitke na tom postignuću). Sada možemo s ponosom reći da imamo doktora u timu ????. Bernardo je također iz okolice Krapine te se vraća u klub kao još jedan povratnik. Prošao je kroz sve naše mlađe dobne selekcije, a tijekom studiranja je igrao za KK Rudnik iz Labina.
Našim novim snagama želimo izvanrednu sezonu bez ozljeda, te puno pobjeda na terenima druge lige centar.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)