kk-krapina-kosarka-22

Proteklog vikenda košarkaši Krapine su u derbiju kola došli do važne pobjede protiv direktnog konkurenta za vrh, Ogulina. Pred odlično popunjenim tribinama naši igrači odmah na početku susreta odlaze na dvoznamekastu prednost. U nastavku utakmice Ogulin u nekoliko navrata sa nekoliko trica tu prednost spušta na -5 ali bilo je to nedovoljno da ugrozi odličnu Krapinu. Unatoč dosta promašenih otvorenih trica u drugom poluvremenu Krapina rutinirano privodi utakmicu kraju do konačnih +18.

KK KRAPINA- KK OGULIN    95-77    (29-19, 19-20, 24-22, 23-16)

KK KRAPINA : MARKOČIĆ 25, ĐURKAN 14, KNEZOVIĆ 13, DMITROVIĆ 11,  STREHOVEC 7, RANOGAJEC 6, BOROVČAK 3, KRIŽNIK 2, KOREN 0, ČIŽMEK 0, PETEK 0.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)