Održana izborna skupština kluba

U četvrtak 19.12.2019. održana je IV. izborna Skupština kluba na kojoj je izabrano novo vodstvo Košarkaškog kluba Krapina. Za predsjednika kluba ponovno je izabran dosadašnji predsjednik Branko Kučko, dopredsjednik je Zoran Strehovec a u upravni odbor još su imenovani Darko Vodolšak, Danijel Poljak i Goran Kmezić. U nadzorni odbor skupština je imenovala Mladena Gregurovića, Dražena Družinca i Marijana Cerovečkog. Usvojen je plan rada i financijski plan za 2020. godinu. Pojačan je trenerski kadar pa uz dosadašnje trenere prof.Mateju Martinić i prof.Marka Goluba u stručnom timu bit će i Filip Križnik jedan od najboljih igrača KK Krapina u našoj kratkoj povijesti koji je proglašen i za najboljeg igrača grada Krapine za 2010.godinu (14-18 godina),  a završava i stručno osposobljavanje za trenera u košarci. Na izbornoj skupštini predsjednik Kučko je najavio nastavak rada u školi košarke koju pohađa 40-ak djece, radu sa ženskom ekipom i mlađim kategorijama u kojima će se nastaviti sa natjecanjima.Na kraju izlaganja predsjednik Kučko je najavio želju i potrebu formiranja seniorske ekipe za natjecateljsku sezonu 2020/2021.ali će o tome biti više rijeći proljeće nakon konzultacija i sastanka upravnog odbora.