KK Krapina jesenski prvak Treće lige Centar

Košarkaši Krapine su na tradicionalno teškom gostovanju došli do šeste uzastopne pobjede kojom su i osigurali naslov jesenskog prvaka. Duga Resa se pokazala kao vrlo tvrd protivnik te je utakmicu igranu u uvjetima na rubu regularnosti uspjela odvesti u neizvjesnu završnicu. Tamo pak Krapina pokazuje zašto je favorit za naslov prvaka i iskusno, nošena gromoglasnom podrškom s tribina, utakmicu odvodi na svoju stranu. Čestitke dečkima na odličnoj borbi kroz cijelu polu sezonu. Košarka u Krapini je ponovno “in”,publika se vratila na košarkaške utakmice a naši igrači to znaju vratiti sjajnim predstavama na terenu. Slijedi dvomjesečna pauza nakon koje Krapina kreće u završnu bitku za Drugu ligu.

KK Duga Resa-  KK Krapina  85-89  (15-24, 24-16, 24-22, 22-27)

KK Krapina : Đurkan 25, Markočić 19, Dmitrović 17, Knezović 16, Strehovec 4, Mlinarić 3, Borovčak 3, Čižmek 2, Koren 0, Ranogajec 0, Strehovec 0.