Streetball

Na petak 13. održan je prvi "Streetball KK Krapina" turnir u uličnoj košarci.Već u ranojutarnje subotnje sate, sa zadnjim sučevim zviždukom počeli smo sa priprema za sljedeću, 2014. godinu.

Ostaje veliki žal, što nas vrijeme nije poslužilo, jer ekipa je radila na projektu punih mjesec dana, a zadnjih 7 dana, nismo poznavali radno vrijeme, radili smo od jutra do sutra. Osim rada na organizaciji turnira, klub je dobio šestogodišnju „borbu“ sa pronalaženjem vlastite klupske prostorije. Od osnutka 2007. godine, Košarkaški klub Krapina, nije imao svoje vlastite prostorije, te smo se snalazili na sve moguće načine. Ove godine, točnije, na dan turnira, na petak 13., službeno smo otvorili novu klupsku prostoriju. Srednja škola Krapina, u sklopu sportske dvorane, osigurala je prostor klubu, kako i doliči jednoj sportskoj instituciji. Ovim putem želimo zahvaliti SVIMA koji su pomogli na bilo koji način u realizaciji projekta „Streetball KK Krapina 2013“. Popis je dugačak, od sponzora, donatora, grada Krapine, Srednje škole Krapina, pojedinaca, koji nisu okrenuli glavom i odmahnuli rukom na naše upite i zamolbe, već su prepoznali „dobru stvar“ za opće dobro i da konačno okrenemo sportski i organizacijski kurs u gradu, koji je bio statičan svih ovih godina. Ne bi smo željeli nikoga izostaviti, stoga, još jednom, HVALA SVIMA PA I ONIMA KOJI SU PRITISNULI „SAMO“ LAJK NA FEJSU. Prva godina je bila najteža, analizirali smo sa kritičke strane sami sebe i doista smo napravili sve što smo mogli, no do godine, potrudit ćemo se dati više i još podiči letvicu na viši nivo.


U ime košarkaškog kluba Krapina,
Franjo Rozijan