MUŠKA JUNIORSKA HRC III. LIGA 2013/14.

 

I KOLO

 

 08.02.2014.

 

 

VIII KOLO

 

 29.03.2014.

1

ZAPAD

-

AGRODALM

 

29

AGRODALM

-

ZAPAD

2

SVETI PETAR

-

IVANIĆ

 

30

IVANIĆ

-

SVETI PETAR

3

MEDVEŠČAK

-

DUGO SELO

 

31

DUGO SELO

-

MEDVEŠČAK

4

MLADOST III

-

KRAPINA

 

32

KRAPINA

-

MLADOST III

 

II KOLO

 

 15.02.2014.

 

 

IX KOLO

 

 05.04.2014.

5

KRAPINA

-

AGRODALM

 

33

AGRODALM

-

KRAPINA

6

DUGO SELO

-

MLADOST III

 

34

MLADOST III

-

DUGO SELO

7

IVANIĆ

-

MEDVEŠČAK

 

35

MEDVEŠČAK

-

IVANIĆ

8

ZAPAD

-

SVETI PETAR

 

36

SVETI PETAR

-

ZAPAD

 

III KOLO

 

 22.02.2014.

 

 

X KOLO

 

 12.04.2014.

9

AGRODALM

-

SVETI PETAR

 

37

SVETI PETAR

-

AGRODALM

10

MEDVEŠČAK

-

ZAPAD

 

38

ZAPAD

-

MEDVEŠČAK

11

MLADOST III

-

IVANIĆ

 

39

IVANIĆ

-

MLADOST III

12

KRAPINA

-

DUGO SELO

 

40

DUGO SELO

-

KRAPINA

 

IV KOLO

 

 01.03.2014.

 

 

XI KOLO

 

 26.04.2014.

13

AGRODALM

-

DUGO SELO

 

41

DUGO SELO

-

AGRODALM

14

IVANIĆ

-

KRAPINA

 

42

KRAPINA

-

IVANIĆ

15

ZAPAD

-

MLADOST III

 

43

MLADOST III

-

ZAPAD

16

SVETI PETAR

-

MEDVEŠČAK

 

44

MEDVEŠČAK

-

SVETI PETAR

 

V KOLO

 

 08.03.2014.

 

 

XII KOLO

 

 03.05.2014.

17

MEDVEŠČAK

-

AGRODALM

 

45

AGRODALM

-

MEDVEŠČAK

18

MLADOST III

-

SVETI PETAR

 

46

SVETI PETAR

-

MLADOST III

19

KRAPINA

-

ZAPAD

 

47

ZAPAD

-

KRAPINA

20

DUGO SELO

-

IVANIĆ

 

48

IVANIĆ

-

DUGO SELO

 

VI KOLO

 

 15.03.2014.

 

 

XIII KOLO

 

 10.05.2014.

21

AGRODALM

-

IVANIĆ

 

49

IVANIĆ

-

AGRODALM

22

ZAPAD

-

DUGO SELO

 

50

DUGO SELO

-

ZAPAD

23

SVETI PETAR

-

KRAPINA

 

51

KRAPINA

-

SVETI PETAR

24

MEDVEŠČAK

-

MLADOST III

 

52

MLADOST III

-

MEDVEŠČAK

 

VII KOLO

 

 22.03.2014.

 

 

XIV KOLO

 

 17.05.2014.

25

MLADOST III

-

AGRODALM

 

53

AGRODALM

-

MLADOST III

26

KRAPINA

-

MEDVEŠČAK

 

54

MEDVEŠČAK

-

KRAPINA

27

DUGO SELO

-

SVETI PETAR

 

55

SVETI PETAR

-

DUGO SELO

28

IVANIĆ

-

ZAPAD

 

56

ZAPAD

-

IVANIĆ

Raspored natjecanja MJ HRLC III liga 13-14

 

 

I KOLO

 

 08.02.2014.

 

 

VIII KOLO

 

 29.03.2014.

1.

ZAPAD

-

AGRODALM

 

29.

AGRODALM

-

ZAPAD

2.

SVETI PETAR

-

IVANIĆ

 

30.

IVANIĆ

-

SVETI PETAR

3.

MEDVEŠČAK

-

DUGO SELO

 

31.

DUGO SELO

-

MEDVEŠČAK

4.

MLADOST III

-

KRAPINA

 

32.

KRAPINA

-

MLADOST III

 

II KOLO

 

 15.02.2014.

 

 

IX KOLO

 

 05.04.2014.

5.

KRAPINA

-

AGRODALM

 

33.

AGRODALM

-

KRAPINA

6.

DUGO SELO

-

MLADOST III

 

34.

MLADOST III

-

DUGO SELO

7.

IVANIĆ

-

MEDVEŠČAK

 

35.

MEDVEŠČAK

-

IVANIĆ

8.

ZAPAD

-

SVETI PETAR

 

36.

SVETI PETAR

-

ZAPAD

 

III KOLO

 

 22.02.2014.

 

 

X KOLO

 

 12.04.2014.

9.

AGRODALM

-

SVETI PETAR

 

37.

SVETI PETAR

-

AGRODALM

10.

MEDVEŠČAK

-

ZAPAD

 

38.

ZAPAD

-

MEDVEŠČAK

11.

MLADOST III

-

IVANIĆ

 

39.

IVANIĆ

-

MLADOST III

12.

KRAPINA

-

DUGO SELO

 

40.

DUGO SELO

-

KRAPINA

 

IV KOLO

 

 01.03.2014.

 

 

XI KOLO

 

 26.04.2014.

13.

AGRODALM

-

DUGO SELO

 

41.

DUGO SELO

-

AGRODALM

14.

IVANIĆ

-

KRAPINA

 

42.

KRAPINA

-

IVANIĆ

15.

ZAPAD

-

MLADOST III

 

43.

MLADOST III

-

ZAPAD

16.

SVETI PETAR

-

MEDVEŠČAK

 

44.

MEDVEŠČAK

-

SVETI PETAR

 

V KOLO

 

 08.03.2014.

 

 

XII KOLO

 

 03.05.2014.

17.

MEDVEŠČAK

-

AGRODALM

 

45.

AGRODALM

-

MEDVEŠČAK

18.

MLADOST III

-

SVETI PETAR

 

46.

SVETI PETAR

-

MLADOST III

19.

KRAPINA

-

ZAPAD

 

47.

ZAPAD

-

KRAPINA

20.

DUGO SELO

-

IVANIĆ

 

48.

IVANIĆ

-

DUGO SELO

 

VI KOLO

 

 15.03.2014.

 

 

XIII KOLO

 

 10.05.2014.

21.

AGRODALM

-

IVANIĆ

 

49.

IVANIĆ

-

AGRODALM

22.

ZAPAD

-

DUGO SELO

 

50.

DUGO SELO

-

ZAPAD

23.

SVETI PETAR

-

KRAPINA

 

51.

KRAPINA

-

SVETI PETAR

24.

MEDVEŠČAK

-

MLADOST III

 

52.

MLADOST III

-

MEDVEŠČAK

 

VII KOLO

 

 22.03.2014.

 

 

XIV KOLO

 

 17.05.2014.

25.

MLADOST III

-

AGRODALM

 

53.

AGRODALM

-

MLADOST III

26.

KRAPINA

-

MEDVEŠČAK

 

54.

MEDVEŠČAK

-

KRAPINA

27.

DUGO SELO

-

SVETI PETAR

 

55.

SVETI PETAR

-

DUGO SELO

28.

IVANIĆ

-

ZAPAD

 

56.

ZAPAD

-

IVANIĆ

 

 

MUŠKA JUNIORSKA HRLC III. LIGA 2013.

TABLICA III. juniorska liga - Zapad  

Poz

Klub

Uta

Pob

Por

Koš razlika

Razlika

Bod

1.

PODSUSED

12

12

0

1025

687

338

24

2.

KRAPINA

12

9

3

760

651

109

21

3.

GORICA

11

9

2

796

458

311

20

4.

JASKA

11

7

4

673

610

63

18

5.

SVETI PETAR

11

7

4

722

736

-14

18

6.

MEDVEŠČAK

12

4

8

662

665

-3

16

7.

KAPTOL

12

4

8

630

767

-137

16

8.

MLADOST II

12

5

7

521

578

-57

15(-2)

9.

SAVIA

11

1

10

556

818

-262

11(-1)

 10.

LABRADA

12

0

12

402

750

-348

10(-2)

 

 

 

 

I KOLO

 

02.02.2013.

 

 

X KOLO

 

13.04.2013.

MEDVEŠČAK

-

SAVIA

 

 

SAVIA

-

MEDVEŠČAK

 

SV.PETAR

-

KAPTOL 60-65

 

 

KAPTOL

-

SV.PETAR 45-68

 

KRAPINA

-

GORICA 74-53

 

 

GORICA

-

KRAPINA 93-48

 

LABRADA

-

MLADOST II

 

 

MLADOST II

-

LABRADA

 

JASKA

-

PODSUSED 60-76

 

 

PODSUSED

-

JASKA

 

 

II KOLO

 

09.02.2013.

 

 

XI KOLO

 

20.04.2013.

SAVIA

-

PODSUSED 70-100

 

 

PODSUSED

-

SAVIA

 

MLADOST II

-

JASKA 52-70

 

 

JASKA

-

MLADOST  55-43

 

GORICA

-

LABRADA 2-0

 

 

LABRADA

-

GORICA 22-115

 

KAPTOL

-

KRAPINA 47-65

 

 

KRAPINA

-

KAPTOL 84-73

 

MEDVEŠČAK

-

SV.PETAR 46-54

 

 

SV.PETAR

-

MEDVEŠČAK71-63

 

 

III KOLO

 

 16.02.2013.

 

 

XII KOLO

 

04.05.2013.

SV.PETAR

-

SAVIA 88-50

 

 

SAVIA

-

SV.PETAR 46-68

 

KRAPINA

-

MEDVEŠČAK80-57

 

 

MEDVEŠČAK

-

KRAPINA74-73

 

LABRADA

-

KAPTOL

 

 

KAPTOL

-

LABRADA

 

JASKA

-

GORICA 55-69

 

 

GORICA

-

JASKA

 

PODSUSED

-

MLADOST II 95-52

 

 

MLADOST II

-

PODSUSED

 

 

IV KOLO

 

 23.02.2013.

 

 

XIII KOLO

 

11.05.2013.

SAVIA

-

MLADOST II 50-70

 

 

MLADOST II

-

SAVIA

 

GORICA

-

PODSUSED 60-72

 

 

PODSUSED

-

GORICA

 

KAPTOL

-

JASKA 40-66

 

 

JASKA

-

KAPTOL

 

MEDVEŠČAK

-

LABRADA 70-41

 

 

LABRADA

-

MEDVEŠČAK

 

SV.PETAR

-

KRAPINA 58-80

 

 

KRAPINA

-

SV.PETAR

 

 

V KOLO

 

 02.03.2013.

 

 

XIV KOLO

 

18.05.2013.

KRAPINA

-

SAVIA 98-61

 

 

SAVIA

-

KRAPINA

 

LABRADA

-

SV.PETAR 63-71

 

 

SV.PETAR

-

LABRADA

 

JASKA

-

MEDVEŠČAK 70-61

 

 

MEDVEŠČAK

-

JASKA

 

PODSUSED

-

KAPTOL 82-42

 

 

KAPTOL

-

PODSUSED

 

MLADOST II

-

GORICA

 

 

GORICA

-

MLADOST II

 

 

VI KOLO

 

 09.03.2013.

 

 

XV KOLO

 

25.05.2013.

SAVIA

-

GORICA 52-82

 

 

GORICA

-

SAVIA

 

MLADOST II

-

KAPTOL 51-38

 

 

KAPTOL

-

MLADOST II

 

MEDVEŠČAK

-

PODSUSED 57-68

 

 

PODSUSED

-

MEDVEŠČAK

 

SV.PETAR

-

JASKA 75-71

 

 

JASKA

-

SV.PETAR

 

KRAPINA

-

LABRADA 101-36

 

 

LABRADA

-

KRAPINA

 

 

VII KOLO

 

 16.03.2013.

 

 

XVI KOLO

 

 01.06.2013.

LABRADA

-

SAVIA 46-66

 

 

SAVIA

-

LABRADA

 

JASKA

-

KRAPINA 86-67

 

 

KRAPINA

-

JASKA

 

PODSUSED

-

SV. PETAR 106-57

 

 

SV.PETAR

-

PODSUSED

 

MLADOST II

-

MEDVEŠČAK 61-58

 

 

MEDVEŠČAK

-

MLADOST II

 

GORICA

-

KAPTOL 79-29

 

 

KAPTOL

-

GORICA

 

 

VIII KOLO

 

 23.03.2013.

 

 

XVII KOLO

 

08.06.2013.

SAVIA

-

KAPTOL 75-77

 

 

KAPTOL

-

SAVIA

 

MEDVEŠČAK

-

GORICA

 

 

GORICA

-

MEDVEŠČAK

 

SV. PETAR

-

MLADOST II 75-48

 

 

MLADOST II

-

SV. PETAR

 

KRAPINA

-

PODSUSED 59-87

 

 

PODSUSED

-

KRAPINA

 

LABRADA

-

JASKA

 

 

JASKA

-

LABRADA

 

 

IX KOLO

 

 06.04.2013.

 

 

XVIII KOLO

 

15.06.2013.

JASKA

-

SAVIA 70-48

 

 

SAVIA

-

JASKA

 

PODSUSED

-

LABRADA 76-52

 

 

LABRADA

-

PODSUSED 58-79

 

MLADOST II

-

KRAPINA 0-2

 

 

KRAPINA

-

MLADOST II 2-0

 

GORICA

-

SV. PETAR 99-45

 

 

SV. PETAR

-

GORICA

 

KAPTOL

-

MEDVEŠČAK

 

 

MEDVEŠČAK

-

KAPTOL 54-59

MUŠKA JUNIORSKA HRLC III. LIGA 2012.

TABLICA III. juniorska liga, skupina Zapad

Poz

Klub

Uta

Pob

Por

Koš razlika

Razlika

Bod

1.

MLADOST II

8

8

0

783

396

387

16

2.

MAKSIMIR II

8

7

1

666

433

233

15

3.

KRAPINA

8

5

3

561

474

87

13

4.

FORTUNA

8

4

4

467

484

-17

12

5.

ZAPAD II

8

4

4

447

616

-169

12

6.

ZRINJEVAC II

8

3

5

512

543

-31

11

7.

PODSUSED

8

3

5

498

603

-105

11

8.

JASKA

8

2

6

370

525

-155

10

9.

LABRADA

8

0

8

302

532

-230

8

 

 

I. kolo - 4.2.2012.

JASKA - LABRADA 60-29

FORTUNA - ZRINJEVAC II 59-51

MLADOST II - PODSUSED 121-52

ZAPAD II - MAKSIMIR II 39-88

KRAPINA - slobodna ekipa

 

II. kolo - 11.2.2012.

PODSUSED - ZAPAD II 71-76

MLADOST II - ZRINJEVAC II 85-72

LABRADA - FORTUNA 17-33

KRAPINA - JASKA 73-48

MAKSIMIR II - slobodna ekipa

 

III. kolo - 18.2.2012.

FORTUNA - KRAPINA 69-67

MLADOST II - LABRADA 104-27

ZAPAD II - ZRINJEVAC II 78-72

MAKSIMIR II - PODSUSED 95-55

JASKA - slobodna ekipa

 

IV. kolo - 25.2.2012.

ZRINJEVAC II - MAKSIMIR II 61-71

LABRADA - ZAPAD II 48-52

KRAPINA - MLADOST II 61-63

JASKA - FORTUNA 52-51

PODSUSED - slobodna ekipa

 

V. kolo - 3.3.2012.

MLADOST II - JASKA 102-27

ZAPAD II - KRAPINA 59-81

MAKSIMIR II - LABRADA 113-38

PODSUSED - ZRINJEVAC II 74-78

FORTUNA - slobodna ekipa

 

VI. kolo - 10.3.2012.

LABRADA - PODSUSED 39-47

KRAPINA - MAKSIMIR II 67-69

JASKA - ZAPAD II 38-53

FORTUNA - MLADOST II 66-85

ZRINJEVAC II - slobodna ekipa

 

VII. kolo - 17.3.2012.

ZAPAD II - FORTUNA 53-67

MAKSIMIR II - JASKA 87-45

PODSUSED - KRAPINA 47-82

ZRINJEVAC II - LABRADA 64-51

MLADOST II - slobodna ekipa

 

VIII. kolo - 24.3.2012.

KRAPINA - ZRINJEVAC II 71-39

JASKA - PODSUSED 46-55

FORTUNA - MAKSIMIR II 56-89

MLADOST II - ZAPAD II 151-37

LABRADA - slobodna ekipa

 

IX. kolo - 31.3.2012.

MAKSIMIR II - MLADOST II 54-72

PODSUSED - FORTUNA 70-66

ZRINJEVAC II - JASKA 75-54

LABRADA - KRAPINA 52-59

ZAPAD II - slobodna ekipa