• Streetball

  Na petak 13. održan je prvi "Streetball KK Krapina" turnir u uličnoj košarci.Već u ranojutarnje subotnje sate, sa zadnjim sučevim zviždukom počeli smo sa priprema za sljedeću, 2014. godinu.
  +Detaljnije...
 • Poziv

    Pozivamo Vas da se priključite trenizima košarkaškog kluba Krapina.
  +Detaljnije...
 • 1
 • 2

Naslovnica

KK ZAPAD - KK KRAPINA 67 - 82

29.4.2014, odigrano je 12. kolo III. juniorske lige. Naši dečki upisali su novu pobjedu, te se sada nalaze na drugom mjestu sa omjerom (8-4). Sama utakmica bila je izuzetno dinamična. Ekipa KK Zapad-a u utakmicu je ušla izuzetno agresivno s jednom jedinom namjerom, a to je pobjeda. U početku protivnik je vodio sa 7-8 koševa razlike, no kada su naši dečki uhvatili ritam, ta prednost se je brzo istopila. Početak druge četvrtine donio nam je dosta pogrešaka sa jedne i druge strane, u želji obje ekipe da što ranije steknu vodstvo. U tim kontrama i agresivnoj obrani, bolje su se snašli naši deči, te su na poluvrijeme otišli sa 8 koševa prednosti. Potaknuti dobrom obranom, ekipa KK Krapine u trečoj četvrtini ponovno dominira, te lakim koševima odlazi na +15. Takav rezultat donio je našim dečkima mir, a protivniku veliku nervozu. U četvrtoj četvrtini igralo se je koš za koš, te su naši dečki rutinski odveli utakmicu prema kraju. Protivniku čestitamo na borbi te fer i korektnoj igri, a našim dečkima na novoj pobjedi.

 KK ZAPAD - KK KRAPINA 67 - 82 (20-20, 14-22, 14-21, 19-19)