• Streetball

  Na petak 13. održan je prvi "Streetball KK Krapina" turnir u uličnoj košarci.Već u ranojutarnje subotnje sate, sa zadnjim sučevim zviždukom počeli smo sa priprema za sljedeću, 2014. godinu.
  +Detaljnije...
 • Poziv

    Pozivamo Vas da se priključite trenizima košarkaškog kluba Krapina.
  +Detaljnije...
 • 1
 • 2

Naslovnica

KK KRAPINA - KK IVANIĆ 89 - 58

U subotu, 26.4.2014., odigrano je 11 kolo juniorske lige. Juniori KK Krapine upisali su 7 pobjedu ove sezone.
Sam početak utakmice bio je dosta "krut" s jedne i druge strane. Bilo je to samo ispitaivanje protivničkih snaga. Naši juniori odigrali su jednu od najboljih utakmica ove sezone. Obrana je u početku bila nešto slabija, no kako je vrijeme odmicalo, naši dečki bili su sve bolji i "agresivniji". Takvom obranom, protivnik je mogao šutirati jedino iz izuzetno loših pozicija. Što se tiče napada, od samog početka utakmice, šut je bio na izuzetno visokoj razini i što se tiče selekcije i postotka šuta. Naime, naši dečki ubacili su 13 trica i na kraju zasluženo pobjedili. Čestitamo ekipi KK Ivanić na fer i korektnoj borbi, a našim dečkima još mnogo takvih utakmica.

KK KRAPINA - KK IVANIĆ (89 - 58) (18-13, 23-13, 19-14, 29-18)