• Streetball

  Na petak 13. održan je prvi "Streetball KK Krapina" turnir u uličnoj košarci.Već u ranojutarnje subotnje sate, sa zadnjim sučevim zviždukom počeli smo sa priprema za sljedeću, 2014. godinu.
  +Detaljnije...
 • Poziv

    Pozivamo Vas da se priključite trenizima košarkaškog kluba Krapina.
  +Detaljnije...
 • 1
 • 2

Naslovnica

KK DUGO SELO - KK KRAPINA (75-48)

U subotu, 12.4.2014, odigrano je 10 kolo juniorske lige. Naši juniori poraženi su četvrti puta ove sezone, i to od trenutno najbolje ekipe u ligi, koja do sada nema ni jedan poraz. 
Utakmica je krenula vrlo agresivno s jedne i s druge strane, no suci su puštali grublju igru. U toj igri, uz domaći teren, bolje su se snašli igrači DUGOG SELA, te u prvom poluvremenu imali velikih 16 razlike. Juniori KK Krapine trudili su se i pokušali su zaostatak nadoknaditi šutom za tri poena i brzim koševima. Međutim, šut za tri poena nije bio na razini, a protivnik je sve to znao kazniti. Protivniku čestitamo na fer i borbenoj igri i na zasluženoj pobjedi. Također čestitamo i našim juniorima na borbi i želji za pobjedom, te se nadamo da će se sav njihov trud isplatiti.

KK DUGO SELO - KK KRAPINA (18-12, 19-9, 15-8, 23-19) (75-48)