• Streetball

  Na petak 13. održan je prvi "Streetball KK Krapina" turnir u uličnoj košarci.Već u ranojutarnje subotnje sate, sa zadnjim sučevim zviždukom počeli smo sa priprema za sljedeću, 2014. godinu.
  +Detaljnije...
 • Poziv

    Pozivamo Vas da se priključite trenizima košarkaškog kluba Krapina.
  +Detaljnije...
 • 1
 • 2

Naslovnica

KK AGRODALM - KK KRAPINA 74-76

Dana 5.4.2014. je odigrano 9 kolo 3. juniorske lige. Naši juniori upisali su šestu pobjedu ove sezone. Iako su domaćini na raspolaganju imali samo 6 igrača, uspjeli su u prvoj četvrtini napraviti razliku od 10 koševa. Naši juniori ušli su u utakmicu bez energije, no već u drugoj četvrtini, dobrim obranama i brzom kontrom vraćaju utakmicu u egal. Do samog kraja utakmice igralo se je "koš za koš". Kako je krenulo u drugoj polusezoni, naši juniori ne mogu bez NAPETOSTI u završnici utakmica  , ali to je i draž same košarke. Naime, dvadesetak sekundi do kraja KK Krapina vodi dva koša razlike i ima napad u kojem gubi loptu. Protivnička ekipa uzima loptu, te brzom kontrom stvara priliku za "zicer" te ga promašuje . Krapina ponovno ima napad i "zicer", ali ga isto promašuje. Ekipa Agrodalma ponovno brzo trči u kontru i ponovno stvara priliku za "zicer" kojeg ponovno promašuje. Bila je to jedna neizvjesna utakmica u kojoj je pobjednu mogla odnijeti bilo koja ekipa. Čestitamo protivniku na fer i korektnoj borbi, te našim juniorima na velikoj želji za pobjedom. 

KK AGRODALM - KK KRAPINA (74-76) (27-17, 17-25, 13-16, 17-18).