• Streetball

  Na petak 13. održan je prvi "Streetball KK Krapina" turnir u uličnoj košarci.Već u ranojutarnje subotnje sate, sa zadnjim sučevim zviždukom počeli smo sa priprema za sljedeću, 2014. godinu.
  +Detaljnije...
 • Poziv

    Pozivamo Vas da se priključite trenizima košarkaškog kluba Krapina.
  +Detaljnije...
 • 1
 • 2

Naslovnica

II MLKL KK Sveti Petar - KK Krapina 16.04.2016.

KK Sveti Petar - KK Krapina 48:50 ( (mlađi kadeti)

Nakon vrlo lošeg otvaranja utakmice 14:0, naši momci su se trgli i počeli igrati vrlo borbeno te smo na poluvrijeme otišli sa +10. U trećoj četvrtini Sveti Petar pokazuje znakove borbenosti i vraća utakmicu u egal. U zadnju četvrtinu Krapina je ušla sa 2 koša prednosti te je do kraja uspijela zadržati to vodstvo za novu pobjedu. Cijela ekipa je pokazala veliku borbenost i borili su se do samog kraja te je to rezultiralo pobjedom, posebno još treba istaknuti Patrika Malekovića koji je briljirao i zabio 29 poena. BRAVO DEČKI!!!

Nakon 7 odigranih kola mlađi kadeti nalaze se na 4. mjestu (4 pobijede i 3 poraza)

U subotu 23.04.  KK KRAPINA - KK SESVETE II, utakmica počinje u 15:15 sati u dvorani Srednje škole Krapina!