• Streetball

  Na petak 13. održan je prvi "Streetball KK Krapina" turnir u uličnoj košarci.Već u ranojutarnje subotnje sate, sa zadnjim sučevim zviždukom počeli smo sa priprema za sljedeću, 2014. godinu.
  +Detaljnije...
 • Poziv

    Pozivamo Vas da se priključite trenizima košarkaškog kluba Krapina.
  +Detaljnije...
 • 1
 • 2

Naslovnica

Streetball turnir "KK Krapina 2014"

U Krapini će se ove godine po drugi puta održati Streetball turnir (ulični hakl) 3 na 3 u sklopu „Tjedna kajkavske kulture“. Svrha turnira je širenje popularnosti košarke u županiji i okupljanje što većeg broja ekipa u zabavnoj sportskoj atmosferi. Već smo osigurali termin turnira te će se održati u petak, 12.09.2014. na igralištu Srednje škole Krapina. U slučaju lošeg vremena, osigurana nam je velika sportska dvorana.

NAGRADE:
1. mjesto 2000 kuna
2. mjesto 1000 kuna
3. mjesto 500 kuna
- kotizacija po ekipi 200 kuna
- ukoliko se odlučite prisustvovati turniru možete nam unaprijed najaviti svoj dolazak