• Streetball

  Na petak 13. održan je prvi "Streetball KK Krapina" turnir u uličnoj košarci.Već u ranojutarnje subotnje sate, sa zadnjim sučevim zviždukom počeli smo sa priprema za sljedeću, 2014. godinu.
  +Detaljnije...
 • Poziv

    Pozivamo Vas da se priključite trenizima košarkaškog kluba Krapina.
  +Detaljnije...
 • 1
 • 2

Naslovnica

Obavijest o trenizima

Od srijede, 25.09.2013., počinju treninzi za uzrasnu dob - ŠKOLA KOŠARKE (7 - 11 godina). Ovim putem obavještavamo SVE zainteresirane roditelje/staratelje, da dovedu djecu na trening. Iznimno, uz ispunjenu suglasnost, roditelji mogu dovesti i dijete starosne dobi 6 godina. Klub je za rad sa djecom osigurao najkvalificiranije osobe u sportu - kineziologe.

Treninzi će se održavati tri (3) puta tjedno (ponedjeljak - srijeda - petak) u dvorani Srednje škole Krapina, sa početkom u 18:00 sati, pa do 19:30 sati. Također, pozivamo i sve ostale zainteresirane (dječake i djevojke) da nam se priključe, a priključit se mogu na svakom treningu.

  

Treninzi za ostale kategorije su ponedjeljkom, srijedom i petkom sa početkom u 18:00 do 19:30 sati.