• Streetball

  Na petak 13. održan je prvi "Streetball KK Krapina" turnir u uličnoj košarci.Već u ranojutarnje subotnje sate, sa zadnjim sučevim zviždukom počeli smo sa priprema za sljedeću, 2014. godinu.
  +Detaljnije...
 • Poziv

    Pozivamo Vas da se priključite trenizima košarkaškog kluba Krapina.
  +Detaljnije...
 • 1
 • 2

Naslovnica

Prijateljska utakmica KK Krapina - KK Zabok 49:64

Naši seniori odigrali su prvu prijateljsku utakmicu u pripremnom periodu protiv KK Zabok Park-a. Pošto nije bilo puno vremena za usavršavanje tehničko - taktičkih elemenata te stvaranja igre same momčadi, od igrača te same utakmice nije se moglo očekivati mnogo. Međutim, naši dečki pokazali su da znaju odigrati odličnu obranu te kroz polukontre i kontre stvarat probleme protivnicima. Iako je na kraju rezultat bio (49:64) za igrače iz Zaboka, naši dečki nisu bili pognute glave, znali su da tu ima još puno mjesta za napredak, te da je broj tehničkih pogrešaka bio manji, rezultat bi bio drugačiji. Dečkima iz Zaboka čestitamo na zasluženoj pobjedi te fer i korektnoj igri, te im ovim putem zahvaljujemo na dolasku i odigravanju utakmice. A našim dečkima čestitke na borbenoj te također fer i korektnoj igri.

Slike sa utakmice možete vidjeti na našoj Facebook stranici klikom na ovu poveznicu.